• Informacje organizacyjne w związku z rozpoczęciem roku przedszkolnego.

1. Przedszkole czynne jest od 6:30 do 16:30.
              2. W godzinach od 7:30 do 12:30 realizowana jest podstawa programowa i te godziny są bezpłatne.
              3. Za godziny 6:30 – 7:30 oraz 12:30 – 16:30 rodzic płaci 1 zł za każdą godzinę.
              4. Dzieci 6-cio letnie nie płacą opłaty za godziny wykraczające poza podstawę programową.
              5. Drugie dziecko ma zniżkę 25%  , jeżeli całość płaci pierwsze.
              6. Stawka żywieniowa wynosi 10 zł ( 2 zł śniadanie, 6 zł obiad, 2 zł podwieczorek).
              7. Należności za przedszkole będą od września naliczane od dołu, czyli rodzic za wrzesień zapłaci w październiku. Wpłaty za przedszkole dokonujemy na indywidualne konto dziecka do 10 każdego miesiąca. Rodzic płaci za stan faktyczny tzn.: za wyżywienie i opłatę godzinową.
              8. Zajęcia dodatkowe; jęz angielski – wszystkie grupy, religia ( grupa Misie i Biedronki).
              9. Dzieci przyprowadzane są i odbierane przez rodzica lub upoważnioną osobę.
              10. W pierwszym dniu przedszkola dziecko otrzymuje podpisaną szafkę w szatni.
              11. Dzieci ubieramy wygodnie, w rzeczy nie krępujące ruchów i umożliwiające swobodną zabawę i poruszanie się. Ubiór „na cebulkę”.
              12. Prosimy wszystkich Rodziców o dostarczenie swojemu dziecku do przedszkola obuwia zmiennego oraz bieliznę, odzież zastępczą na wypadek np. zmoczenia. Dzieciom leżakującym proszę zapewnić dużą poszwę z cienkim kocykiem ( rzeczy osobiste dziecka prosimy podpisać np. markerem).
              13. Do przedszkola przyprowadzamy dziecko zdrowe bez objawów chorobowych. Nie przyjmuje się dzieci z żadnymi objawami chorobowymi sugerujących choroby zakaźnie (katar, kaszel, biegunka, wysypka itp.)
              14. Do przedszkola dziecko nie zabiera zabawek z domu.
              15. W przypadku przebywania dzieci na placu zabaw w godzinach popołudniowych, rodzice, którzy odbierają dzieci z przedszkola nie pozostają na placu zabaw.
              16. Wszelkich informacji o dziecku udziela osobiście lub telefonicznie nauczyciel grupy.
              17. Nauczyciele będą na bieżąco informować rodziców przy pomocy komunikatorów ( strona internetowa, telefon, SMS. WhatsApp) o ważnych sprawach organizacyjnych dotyczących każdej z grup.